Перейти до основного вмісту
САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "КОНТРАКТ"

БОРЖНИКИ

БОРЖНИКАМ ПО СПЛАТІ ВНЕСКІВ !

Нагадуємо про необхідність своєчасної сплати внесків на утримання товариства –

до 1 липня поточного року.

Обов’язком кожного члена кооперативу – є своєчасна сплата членського та цілевого внеску! (ст..Статуту)

Своєчасна оплата членського та цілевого внеску – це своєчасна оплата податку на землю, своєчасна оплата поточних витрат товариства на його утримання, своєчасна оплата податків, своєчасна оплата за використану товариством електричну енергію та інші поточні витрати.

У багатьох членів кооператив виникає питання: чому інші члени кооперативу забов’язані своєчасно платити членський внесок та цілевий за всі послуги кооперативу, а цими послугами користуються члени кооперативу - боржники?

На то є відповідь.

Член кооперативу, який своєчасно не сплачує членський та цілевой внесок:

  • не може користуватися місцями спільно-суміжної власності членів товариства, в т.ч. землею, що знаходиться в товаристві, за яку сплачують інші члени кооперативу (ст. Статуту);

  • не має право користуватися місцями загального користування товариства;

  • не має право користуватися освітленням загального чи індивідуального призначення за рахунок інших членів кооперативу.

Несплата членського та цілевого внеску протягом:

  • поточного року дає право на відключення боржника від послуг електропостачання (відповідно до Статуту нашого СТ);

  • 2 років власник позбавляється членства у товаристві та зімельна ділянка переходить до садового товариства у власність (рішенням засідання Правління та відповідно до Статуту нашого СТ).

Правління кооперативу та Голова Правління, в своїх діях, керується виключно Законом України "Про кооперацію", Статутом кооперативу, рішеннями Загальних зборів кооперативу, рішеннями правління та в межах своєї компетентності і обов’язків, покладених на виконавчий орган кооперативу більшістю членів кооперативу і робить все можливе, щоб рівень заборгованості був якомога менший.