Перейти до основного вмісту
САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "КОНТРАКТ"

Пропонуємо земельні ділянки

Наше садівниче товариство пропонує дачні ділянки під Вашу забудову для будинків та дачних будиночків. Дачні земельні ділянки у вашу власність. Ділянки по 6 соток. Можна одразу кілька ділянок по 6 соток. Ділянки очевидно без будівель. З Вас лише копійчаний одноразовий вступний членський внесок (на 2022 рік він складає 1500 грн.) за ділянку плюс щорічна копійкова оплата (на 2022 рік вона складає 440 грн. (членский внесок та цільовий внесок) на рік, а також з Вас обов'язкова підтримка вашого дачної ділянки в належному стані (покіс трави, вирубка зарослі і т.д. - обов'язково!)

Переважна більшість ділянок які з будинками на дачному селищі приватизовані. Приватизувати можна взагалі без проблем. Дачне селище знаходиться в мальовничій, заповідній унікальній екологічно чистій зоні в селі Липкуватівка. Від харкова всього 35 км і ви на красивій та чистій природі. Дачне селище електрофіковане, електрика постійно, поруч дружні сусіди, деякі живуть і взимку. 10 хвилин до електрички, 15 хвилин пішки до маршрутки до Харкова. Дорога до дачного селища асфальтова крихта!

Пішки є три прекрасних зариблених ставка із пляжем. У пішій доступності посадки як хвойні і листяні - багато грибів. У пішій доступності чотири магазини, кафе, аптека, нова пошта та ін. на дачі привозять домашнє молоко та молочні продукти, домашнє м'ясо і т.д. із села. Рай для відпочинку! Поспішайте! Не проґавте свій шанс! Встигніть отримати ділянку, очистити її від зайвих насаджень і будувати далі за своїм бажанням, на що дозволяють Ваші фінанси свою затишну дачу або будинок-особняк. Телефонуйте, приїжджайте, вибирайте і в результаті оформлюйте на себе доки є варіанти!