Перейти до основного вмісту
САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "КОНТРАКТ"

БОРЖНИКИ

Запорука життєдіяльності садового товариства це своєчасна сплата членських та цільових внесків, яка є обов’язком кожного члену товариства відповідно до положень Статуту. Більшість членів товариству це порядні та дисципліновані громадяни, які добре розуміють, що своєчасна сплата внесків, це перш за все утримання нашого кооперативу, а також: податки, податок на землю, витрати на загальне електропостачання, інші адміністративно-господарчі потреби. Але не всі члени товариства це розуміють, зволікають з платежами, сплачують надто пізно. Голова Правління та Правління кооперативу постійно (кожний місяць, кожний день) веде роз’яснювальну роботу з боржниками та користуючись Статутом та рішеннями засідань Правління нагадує всім боржникам, що:

у разі несплати членського та цільвого внеску на протязі поточного року член товариства буде відключений від послуг електропостачання;

у разі несплати членського та цільвого внеску більше ніж 2 років власник ділянки позбавляється членства у товаристві та зімельна ділянка переходить на баланс садового товариства.

 

БОРЖНИКАМ ПО СПЛАТІ ВНЕСКІВ !

Нагадуємо про необхідність своєчасної сплати внесків на утримання товариства –

до 1 липня поточного року.

Обов’язком кожного члена кооперативу – є своєчасна сплата членського та цілевого внеску! (ст..Статуту)

Своєчасна оплата членського та цілевого внеску – це своєчасна оплата податку на землю, своєчасна оплата поточних витрат товариства на його утримання, своєчасна оплата податків, своєчасна оплата за використану товариством електричну енергію та інші поточні витрати.

У багатьох членів кооператив виникає питання: чому інші члени кооперативу забов’язані своєчасно платити членський внесок та цілевий за всі послуги кооперативу, а цими послугами користуються члени кооперативу - боржники?

На то є відповідь.

Член кооперативу, який своєчасно не сплачує членський та цілевой внесок:

  • не може користуватися місцями спільно-суміжної власності членів товариства, в т.ч. землею, що знаходиться в товаристві, за яку сплачують інші члени кооперативу (ст. Статуту);

  • не має право користуватися місцями загального користування товариства;

  • не має право користуватися освітленням загального чи індивідуального призначення за рахунок інших членів кооперативу.

Несплата членського та цілевого внеску протягом:

  • поточного року дає право на відключення боржника від послуг електропостачання (відповідно до Статуту нашого СТ);

  • 2 років власник позбавляється членства у товаристві та зімельна ділянка переходить до садового товариства у власність (рішенням засідання Правління та відповідно до Статуту нашого СТ).

Правління кооперативу та Голова Правління, в своїх діях, керується виключно Законом України "Про кооперацію", Статутом кооперативу, рішеннями Загальних зборів кооперативу, рішеннями правління та в межах своєї компетентності і обов’язків, покладених на виконавчий орган кооперативу більшістю членів кооперативу і робить все можливе, щоб рівень заборгованості був якомога менший.